Tootegrupid

Suurim valik kvaliteetlampe Eestis

 
Taskulambid.eu on kohandanud oma tootevaliku nii, et sobiva lambi leiab nii hinnatundlik tavatarbija kui nõudlik spetsialist. Taskulambid.eu pakub eranditult kvaliteettooteid, mis kestavad aastaid. Peamiselt oleme spetsialiseerunud portatiivsetele valgustitele nagu taskulambid, pealambid ning töövalgustid ja tööpaigavalgustid. Taskulambid.eu kaudu on võimalik tellida sadu erinevaid lampe ja lampide tarvikuid. Eesti laos omame pidevalt üle 100 erineva lambi ja tarviku. Valdavas enamuses koosneb meie tootevalik kvaliteetsetest LED lampidest, kuid spetsiaallampidena kohtab ka hõõgniitpirnidega lampe ja HID elementidega lampe. 99% Taskulambid.eu pakutavatest lampidest tulevad otse tootjatelt (ilma vahendajateta), seega on tagatud hilisem professionaalne kasutajatugi ning garantiitingimused. Kui Te ei leia meie kodulehelt oma nõudmistele vastavat toodet, siis palume ühendust võtta info@tragi.ee. Oleme kindlad, et leiame Teie vajadustele kõige paremini sobiva lambi.

Taskulambid.eu tootevalik on pidevas muutumises. Me ei paku juba vananenud tehnoloogiaid ega reklaami tooteid, mis püsivad vananenud patentide ja ülepaisutatud reklaami najal! Iga uus või uuenenud taskulambi/töövalgusti mudel vahetab oma eelkäija meie tootevalikus koheselt välja. Ainult nii on võimalik kliendile pakkuda moodsaimat, innovatiivseimat ja näitajatelt parimat toodet.  
 
Taskulambid.eu eesmärgiks on esindada innovatiivseimaid lampide tootjaid maailmas ning tuua nende tootevalik Eesti tarbijani samal ajahetkel, millal see jõuab suurriikidesse üle maailma. Läbi meie on jõudnud Eesti tarbijateni sellised kultuslambid nagu Nitecore TM15 ja TM26, Nitecore MH seeria, Armytek Predator PRO, Armytek Viking PRO, Armytek Wizard PRO seeria, Fire-Foxes IV HID, Nitecore SENS seeria, Nitecore SRT seeria jpt.

Pakume lampe järgmistele elualadele:
Otsingulambid, EDC lambid, relvalambid, pealambid, jalgrattalambid, võtmehoidja-lambid, sukeldumislambid, taktikalised lambid, jahilambid, plahvatuskindlad sertifitseeritud lambid ja valgusallikad, politseilambid, matkalambid, militaarlambid, tööpaigavalgustid, CRI valgustid jne.

Pakume järgmisi lampide lisatarvikuid:
Liitiumpatareid, Li-ion akud, filtrid, hajutid, valgussauad, akulaadijad, jalgrattaklinnitused, hooldustarvikud, relvakinnitused, distantslülitid, peapaelad, laadimiskaablid, adapterid, valgustite statiivid, tellingukinnitused jne.