Tootegrupid

Armytek - professionaalne taskulamp eriti rasketesse tingimustesse

Armytek LED taskulambid on loodud kõrgeimaid nõudeid silmas pidades professionaalseks tööks turvatöötajatele, politsei- ja päästetöötajatele, eriüksuslastele ning militaarsetel eesmärkidel. Armytek taskulambid on kõrgtehnoloogilised seadmed, mis peidavad endas absoluutset tipptehnoloogiat ja pakuvad kasutajatele maksimaalseid seadistamisvõimalusi, parimat vastupidavust ekstreemsetes tingimustes ning pikimaid võimalikke kasutusaegasid. Kõik Armytek taskulambid on veekindlad kuni 50 meetrit (pealambid kuni 30 meetrit), põrutuskindlad kuni 10 meetrit ning omavad tootjapoolset garantiid 10 aastat. Omas hinnakategoorias on Armytek taskulambid vaieldamatult vastupidavaimad ning kõige enim sadistusvõimalusi pakkuvad taskulambid maailmas.
Picture

Individuaalne lähenemine

Ettevõtetel, gruppidel, organisatsioonidel, hulgiklientidel ja korrakaitseorganitel on võimalik Armytek taskulampe tellida otse tehasest lasergraveerimise teel lisatud kvaliteetse logo ja/või kirjadega. Individuaalselt kujundatud kvaliteetne taskulamp on meeldejääv kingitus ning unikaalne tööriist! Info ja päringud eritellimuste kohta info@fumatek.eu.
 

Armytek'i kontseptsioon

Picture  
- Valgus. Eriti võimas kaugeleulatuv valgusvoog ja kompaktne optika.
- Elektroonika. Effektiivne ja parim võimalik olemasolev.
- Disain. Mugav ja komapktne, kerge ja vastupidav.
Armytek taskulambid on välja töötatud ja disainitud Kanada ettevõtte Armytek Optoelectronics Inc poolt ning varustatud kvaliteetsete USA ja Jaapani elektrooniliste komponentidega. Taskulampide väljatöötamise ja arendamise protsessi on kaasatud insenerid Euroopast ja Venemaalt, eriüksuste kogenud spetsialistid ning jahimehed.

 

Valgus ja optika

Picture  
Armytek taskulampide reflektorid on välja töötatud kasutades spetsiaalseid arvutiprogramme. Tulemuseks on ideaalilähedane valgusvoog eesmärgiga võimalikult hästi valgustada just kaugelasuvaid ojekte. 
Armytek taskulampide valgusvoog on konstantselt ere olenemata külmadest ilmastikutingimustest või madalast toiteallika pingest. Seda võimaldab uus teise generatsiooni juhtplokk (driver) S-Tek(TM). Ei ole vahet kas toiteallikas (tüüp 18650 Li-ion aku) on täielikult laetud või peaaegu lõpuni tühjenenud. S-Tek(TM) juhtplokk on ainuke maailmas, mis võimaldab kasutajal ise valida toitepinge stabiliseerimise meetodeid (täielik, astmeline, osaline).
Armytek taskulampide reflektori kaitseklaas omab safiirkatet ja peegeldusvastast vääristust ning on ainulaadne maailmas. Kaitseklaas on ultra-läbipaistev (läbipaistvus 98...99%), äärmiselt tugev ning valmistatud sama tehnoloogija järgi nagu fotoaparaatide objektiivide läätsed.

 

Korpus ja vastupidavus

Picture
 
Armytek taskulampide korpused on disainitud eriti vastupidavateks. Valmistamiseks kasutatakse minimaalse kaalu ja maksimaalse vastupidavuse saavutamiseks lennukialumiiniumi, mis on kaetud preemium-klassi tüüp III kriimustuskindla anodiseeritud 400HV pinnakattega. Korpuse pind omab abrasiivset pinnatöötlust, et tagada maksimaalset haardumist.Kõik taskulambid vastavad kõrgeimale kaitseklassile IP68. Korpuse osad on kokku monteeritud kasutades meetermõõdustikus keermeprofiili, mis on kaetud spetsiaalse vetthülgava määrdega. Veetiheduse ja löökide amortiseerimiseks on kasutusel O-rõngad ning spetsiaalsed L-rõngad. Toiteallika sektsioon on mõlemast otsast tihendatud topelt rõngastihenditega, mis tagavad Armytek taskulampidele veekindluse kuni 50 meetrit.
Taskulambi otsad (pea ja tagaosa) on valmistatud eriti suure põrutuskindlusega. Valmistamiseks on kasutatud roostevaba terast, mis tagab lambi kaitse kukkumisel ja lahingusituatsioonides. Kuldsed ja mustad kaitseotsad on lisaks kaetud titaanisulamkattega tugevusega 2000-3000HV. Et tagada taskulambi elektroonikasüsteemi funktsioneerimine rasketes tingimustes (kaitse keskkonnatingimuste ja mehaaniliste vigastuste eest), on see paigaldatud eraldi spetsiaalsesse alumiiniumkapslisse, mis on täielikult kaetud vastupidava pehmepinnalise materjaliga.
 

Töörežiimid ja elektroonika (Armytek Predator)

 
- S-Tek(TM) juhtplokk, tänu sisseehitatud sensorile, kontrollib pidevalt LED elemendi temperatuuri ning takistab selle ülekuumenemist ekstreemsetel keskkonnatingimustel.
- Firefly mikrorežiim valgusvõimsusega 0,1 luumenit võimaldab lambil ühelt tüüp 18650 Li-ion akult töötada pidevalt kuni 130 päeva
- Armytek on esimene tootja maailmas, kes toodab taskulampe dubleeritud toitesüsteemidega. Isegi, kui üks toitesüsteem peaks mingil põhjusel kahjustada saama, töötab taskulamp edasi väljastades valgust kuni 130 päeva, tagades nii kasutaja ellujäämise ekstreemsetes situatsioonides.
- Armytek taskulambid on lihtsalt kasutatavad ning omavad võimalust täielikult seadistada järgmisi tööparameetreid: eredus, töörežiimide arv, strobofunktsiooni sagedus, toiteallika tüüp, väljundvõimsuse stabiliseerimise meetod, mälufunktsioonide tüüp jne. Vajadusel saab taskulambi tehaseseadistused kiiresti taastada. 
- Kõik individuaalselt valitud seadistused on võimalik salvestada ning neid on võimalik kasutada hilisemates situatsioonides.
- Taskulamp omab kahte eelseadistatud töörežiimi: militaarotstarbeline (Military) ja välistingimuste režiim (Outdoor). Lisaks on võimalik salvestada eraldi kasutaja seadistatav töörežiimrežiim (Custom).
- Pinge stabiliseerimise meetodid on muudetavad läbi kasutajamenüü: täielik stabiliseerimine (FULL), osaline stabiliseerimine (SEMI) ja astmeline stabiliseerimine (STEP)
- Armytek predator mudelid omavad sisseehitatud madala toiteallika taseme ja kõrge töötemperatuuri indikatsiooni.
- Toiteallika pinge kontrollimine on lihtne. Kui vastavas režiimis vilgub taskulamp 3 korda, teeb pausi ja siis vilgub veelkord 6 korda, tähendab, et toiteallika pinge on 3,6V.
-  Toitesüsteem lubab kasutada odavaimaid ilma PCB kaitseta akusid nt LiFePO4 või Li-ion.
- Integreeritud pöördpolaarsuskaitse kaitseb toitesüsteemi valesti sisestatud toiteallika mõjude eest.
- Valgusvoog on ühtlane ning puudub mõningatele LED-idele omane kergelt vibreeriv valgusvoog.
- LiFePO4 kiireltlaetavate akude tugi (täislaetavad 10 minutiga)
 

Unikaalsed tehnoloogiad

Picture  
Armytek kasutab oma taskulampide puhul järgmisi tipptehnoloogilisi tehnoloogiaid:
 
- Long-Range Optics Technology
- Flat Runtime Technology
- Step Runtime Technology
- Firefly Technology
- Intelligent Li-ion Protection Technology
- Electronics Supervisor Tehcnology
- Slim Profile Technology
- Steady Step-Up Technology