Tootegrupid

Acebeam - otsingulampide ekspert

Picture
Acebeam’i (end. Supbeam) nime kandvad LED taskulambid, nagu ka kõik teised juhtivad lambibrändid, on pärit Hiinast. Acebeam´i näol on tegemist pikkade kogemustega ODM/OEM tootjaga valgustite alal, kes toodab LED taskulampide komponente ka teistele lambituru liidritele. Hetkest, mil ettevõte alustas oma lambibrändi arendamist ja tootmist, on keskendutud eranditult kvaliteetlampide tootmisele. Suurima ning populaarseima grupi moodustavad Acebeam´i otsingulambid (K, X ja osaliselt T seeria). 

Et tegemist on ODM/OEM tootjaga, siis võib kindel olla, et lampides sisalduvad vaid kaasaegseimad LED elemendid ja tehnoloogilised lahendused. Acebeam otsingulambid on tuntud oma suurepärase kvaliteedi, vastupidavuse, äärmiselt hea valgusjoonise ning kõrgeimasse klassi kuuluvate tööparameetrite poolest.
Acebeam’i otsingulampidele on omane enam kui kahe tüüp 18650 Li-ion toiteallika toide (väga pikad kasutusajad laadimiste vahel), suured ja sügavad reflektorid (ülipikad valgusvoo ulatused) ning mugavad magnetrõngas-lülitusmehhanismid lampide parameetrite ja töörežiimide reguleerimiseks/vahetamiseks. Acebeam otsingulampide valikust leiab lambi igale maitsele. Esindatud on nii kitsa kui laia valgusvooga mudelid ning võimalus valida soojemate ning külmemate valgustemperatuuridega lampide vahel. Maksimaalsed valguvõimsused ulatuvad otsingulampide puhul 25000 luumenini (Acebeam X80), valgusvoo ulatused 1300 meetrini (Acebeam K70 / Acebeam X65) ning maksimaalsed tööajad laadimiste vahel minimaalsel valgusvõimsusel 2000 töötunnini (Acebeam K40). 
Picture
Otsustades Acebeam otsingulambi kasuks, võite olla kindlad, et olete saanud omas hinnaklassis parima võimaliku otsingulambi omanikuks. 
Ostes Acebeam taskulambi Acebeam’i ametlikult esindajalt Eestis (Taskulambid.eu-st või volitatud edasimüüjatelt), kehtivad teile kõik tootjapoolsed garantiitingimused ning Eesti võlaõigusseaduses sätestatud õigused.